Блог вчителя початкових класів Сібрак Оксани Тарасівни
Главная страница
Про автора
Для Вас, батьки
Мої презентації
Фотогалерея
Мої публікації
вівторок, 22 жовтня 2024 р.
Посади дерево- збережи життя на землі.
Сьогодні на території школи учні 2-Б класу посадили тую.Вона ростиме разом з учнями.Посаджене своїми руками дерево, дитина ніколи не образить, а навпаки, буде його доглядати і оберігати.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар